Tasuta koduleht


Suurim valik tasuta kodulehti!


Kui te otsite tasuta kodulehte


Tõenäoliselt pakub teile huvi pigem kvaliteetne koduleht, aga võimalikult odav.

Milline on peamine erinevus täiesti tasuta kodulehe ja tasuta kodulehe vahel? Asi on selles, et enamasti tasuta kodulehe pakkujad ei võimalda teil kasutada täiesti tasuta kodulehe puhul puhast domeeninime, vaid sel juhul algab teie tasuta kodulehe domeen teenuse pakkuja nimega ja lõpeb teie domeeni nimega.

Näide.   kodulehetegija.teienimi.ee
teienimi.kodulehetegija.com

Mis on tähtis enne seda, kui te valite välja

tasuta kodulehe


Internetiturunduse plussid ja miinused seoses otsingumootoritega. Kas tasuta kodulehte annab otsingumootoritele optimeerida ja kui põhjalikult on võimalik seda üldse teha?

Reeglina  kinnitavad kõik tasuta kodulehe pakkujad nagu ühest suust, et meie leht on otsingumootoritele sõbralik ja vastab kõigile nõuetele. Kui aga asja lähemalt uurida , siis selguvad puudused, mis takistavad teie kodulehe jõudmist otsingumootorite esikümnesse. Kahju, aga paraku see nii on. Seetõttu on hädavajalik konsulteerida turunduse spetsialistidega juba enne kodulehe tegemist. Ent esmalt uurige  kodulehe teenuse pakkuja kodulehelt, millised need võimalused on ja küsige ka kirjalikud selgitused. 

Tasuta turundus ja internetiturundus omab eelistusi, mida siinkohal ei saa ära märkida, kuna lihtsalt kodulehe tegijad ei maksa sellise reklaami eest. Küll aga aitame oma klientidel valida sobivat tasuta kodulehte või kodulehte ja kodulehe valmistamisel, pidades silmas just nende internetiäri eesmärki, võttes arvesse otsingumootoriturundust.

Konkurentsivõimelise kodulehe tegemine.


Mis on tasuta kodulehe valimisel väga tähtis!

 
Ahvatlevatele kodulehe pakkujale järgi andes võib saada kodulehe, mida otsingumootoritele optimeerida on praktiliselt võimatu selle tehniliste iseärasuste tõttu või osutub see kulukaks ning hiljem kooritakse kümme nahka iga kord, kui on vaja muudatust teha. Tihti ei saagi platvormi muuta! Halvimal juhul annate ära oma konkurentsieelise, - pahaaimamatult "vahetate" selle odava lahenduse vastu,  kuni siis selgub lõpuks, et teie konkurendi halvemad pakkumised on alati Googles eespool ning seetõttu kliendid kasutavad tema e-poodi. Aga kahjuks TEIE parimad pakkumised  ei ole internetis nähtavad.  Mida siis teha sellisel puhul?

Kutsuge internetiturunduse konsultant ja ta vaatab üle teie kodulehe. Mõnikord võib olla mõistlikum koduleht ka buldooseriga kokku lükata ja kohe uus teha. See ei võta palju aega ega ei ole ka kulukas.  Isegi siis, kui teil on juba uus koduleht. Kodulehe tegemine on põhjalik töö.

Selleks, et Google otsingumootorites jõuda esikümnesse, tuleb kohe valida kvaliteetne koduleht ja koduleht otsingumootoritele  optimeerida juba kodulehe valmistamise - loomise ajal.

Arvestada tuleb sellega, et riiuli tooted on valmislahendused.

  • Kas kodulehe piiratud võimalused rahuldavad teie vajadust või mitte?
  • Kui palju te saate kodulehel teha muudatusi?
  • Kui palju te saate arendada kodulehte tulevikus kui vaja?
  • Klienditugi (kas helpdesk, foorum, klienditeenindaja)?
  • Kas te saate ka reaalselt abi, kui teil seda vaja on?
  • Kui kiiresti teile vastatakse, kui üldse vastatakse?
On nii nagu on printsiip kehtib ka tasuta kodulehe puhul. Teinekord on mõistlikum valida mõnevõrra kallim toode, kuid vähemate võimalustega platvorm. Ahvatlev on võtta koduleht suurimate võimalustega, tegelikult paljud lisavidinad jäävad e-poes kasutamata või ei määra need internetiäris suurt midagi. Enamasti tasuta kodulehe pakkujal  on klienditugi või vähemalt foorum, vähestel on klienditugi kvaliteetne ja teenus operatiivne. Üldiselt tasuta kodulehe teenuse pakkujaid teie eriküsimused või probleemid ei huvita, sest neil on sajad tuhanded säästukliendid ja nad ei jõuagi nendega tegeleda või pole selleks piisavalt töötajaid või ei olegi sellist teenust ette nähtud. Selline on standard! Mõne kodulehe puhul ei küsita ettemaksu ja saate alustada madala püsikuluga, kuid selle arvelt peate kõigega ise hakkama saama. Samas ettemaks võib tähendada kvaliteetsemat kliendituge ja teil on hiljem vähem probleeme või te saate neile kiirelt vastused.


Uuelt kodulehelt leiate täpsemat infot meie teenuste kohta
ning saate tutvuda tehtud töödega.
Vaata edasi siit: www.interneti-turundus.org


Huvi ajaperioodi jooksul: tasuta kodulehtMillised on tasuta kodulehe võimalused?


Tasuta koduleht. Kodulehe platvormid tähestikulises järjekorras:

Mis teeb teie kodulehe paremaks kui teised kodulehed?
Teeme teile kodulehe: kodulehe valmistamine.

kodulehed


Veel lugemist:
Tasuta konsultatsioon
Kodulehe loomine
Kodulehe tegemine
Kodulehtede valmistamine
Kodulehe uuendamine
Kodulehed
E-pood
Logo kujundamine
Internetiturunduse teenused
Internetiturundus
Kodulehe optimeerimine
Otsingumootoriturundus SEM
Otsingumootoritele optimeerimine SEO
Müük internetis
Tasuta eyetracking


Excellent SEO

Internetiturundus Excellent SEO