Internetiturunduse kogemused


Internetiturunduse ja internetiäri kogemus sai alguse  Eesti Meedia kontsernis töötades koos Postimees online ja portaali Soov töötajatega, mis kuuluvad põhjamaade suurimale meediakontsernile Schibsted
.


Ps. Proovige otsida märksõna "internetiturunduse kogemused" >> Googles


Soov

Pildil: sõbrad Soovi portaalist.


Schibstedile kuuluvad ka teised Euroopa suurimad meedia- ja internetiettevõtted ning kuulutusteportaalid.


Pildil: Schibstedi peasissekäik Oslo kesklinnas.


Norra suurim portaal Finn, Rootsi suurim portaal Blocket  ja ka Bytbil, Prantsusmaal Caradisiac ja kümned teised Schibstedi internetiportaalid üle kogu maailma: Itaalias, Austrias, Sloveenias, Leedus, Malaisias, Argentinas, Venezuelas, Mehhikos, Brasiilias ja Kolumbias jpt riikides.


Internetiturunduse ja internetiettevõtluse absoluutne tipp


Schibstedi koolitustel Norras ja Rootsis on olnud mul võimalus kohtuda paljude juhtidega ja saada osa nende internetiettevõtluse kogemustest. Sellisel tasemel koolitusest unistab iga internetiturunduse spetsialist.


Svenska Dagbladet´is toimunud kohtumine Francois-Xavier Couval´iga jättis sügava jäle, kes jagas internetiturunduse kogemusi Prantsusmaa suurimast foorumist Forum-auto.com ja autoportaalist Caradisiac.com. Ole Kristian Ullereng on Norra suurima portaali Finn.no müügijuht. Kustumatu mulje jättis ka Frans Storm, kes juhib Rootsi suurimat kuulutusteportaali Blocket.se. Sloveenia portaali Bolha.com juht Marko Sabol on väga sümpaatne ja leidlik. Bytbil.com portaali raskekahurvägi Dan Bennman, Hakan Lindberg, Mikael Bjurek ja Karl Zaar on oma ala vaieldamatud tipud. Schibstedi koolitustel oli rõõm kohtuda ka Paulius Rauckis´ga, kes jagas oma kogemusi lõunanaabrite - Leedu suurimast portaalist Plius.lt.


Enrico Mangiarotti


Itaalia portaali Secondamano.it juhi Enrico Mangiarotti (pildil vaatab objektiivi) säravat temperamenti ja erakordset annet internetiettevõtluses ei ole võimalik unustada. Schibstedi juhid Dan Ouchterlony ja kogu Schibstedi meeskonna poolt jagatud visoone ja strateegilisi nõuandeid võib pidada väärtuslikumaks varaks iga internetiturundaja. Kuid ka paljud teised Schibstedi kontserni internetiettevõtluse ja internetiturunduse tipptegijad, keda siinkohal ei ole ära märgitud, kuid sellegi poolest seda väärivad, sest on turunduse absoluutsed tipptegijad.


Schibsted office

Pildil: Schibstedi peakontori fuajee.


Veel lugemist:

Internetiturunduse koolitus

Turundusblogi

Kontaktid

Excellent SEO

Internetiturundus Excellent SEO