Kliendid arvavad


Mitmed kliendid on avaldanud arvamust oma uuest kodulehest ja lubanud meil seda teiega jagada.

Klientide tagasiside:


Superilus koduleht! :) loob tõesti meeleolu. 
Terje Põder, Comperte OÜ

Disain on väga hea. 
Tanel Tasane, Oterno OÜ

Väga hea tuli välja, tänan töö eest. Rekvisiitide leht on tegelikult paremini lahendatud, kui ma oleksin osanud välja pakkuda ja nii kogu improvisatsioon tundub sõbralik.
Allan Meriküll, Hexatrans OÜ

Olen olnud rahul. Tugevuseks hea suhtlemis- ja läbirääkimise oskus eriti pakkumise faasis. Kiire ja korrektne tööde teostamine. Kristi Lapa, Eudaimon Consulting OÜ
Vaatasin just, et olete juba uue lehega valmis saanud. See on SUPER hea! Olete minu ootused ületanud suure kaarega ja 200 % võrra. Äitäh! Nüüd tean keda sellel alal usaldada ja teistele positiivselt soovitada.  Nüüdseks olen piisavalt saanud sõpradelt ja tuttavatelt tagasisidet kodulehe kohta ja kõik on olnud väga positiivne. Teete head tööd ja tänusõnad kõigile kes asjas osalesid.
Marko Mutli, Aed Puit & Kodu OÜ

Koostöö Internetiturundus OÜga on minu jaoks olnud selge rõõm. Olnud mõnda aega tegev ka turunduse valdkonnas, tean kui oluline on tellijapoolne ülesande püstitus. Mida täpsemalt oskab tellija väljendada oma soove, seda paremat tulemust on oodata, sest siis hakatakse kohe õiges suunas liikuma ja ei raisata mõttetult aega ja närve. Samas ei ole see sugugi lihtne ülesanne ja siin tuleb oma rahulikul ja tasakaalukal moel appi Margus Veisveer, kellega ma vahetult suhelnud olen. Kuulan tänuga ära kõik professionaali-poolsed nõuanded, ideed ja ettepanekud ja koostöös sünnibki tulemus, mis ületab alati mu ootusi. Kõige hämmastavam on see, kuidas on ära tabatud see miski, mida ma olen soovinud näha, asja olemus, meelelolu. Muljetavaldav on ka see, et oma küsimustele ja soovidele midagi muuta, saan alati kiire ja põhjaliku vastuse. Internetiturundus OÜ on väga meeldiv ja usaldusväärne koostööpartner. 
Inga Sule, Ellensburg OÜ

Veel üks kord suured Tänud Teile! Olete väga tubli!!!!! 
M. Aronštam, http://miniland.ee 


Excellent SEO

Internetiturundus Excellent SEO