08. nov Kodulehe optimeerimine

Kodulehe optimeerimine toob mõõdetavad ja oodatud tulemused.


Kodulehe optimeerimine


Kodulehe optimeerimine toob oodatud tulemused. Külastatavus kasvab püsivalt ja ettevõtte toimib ilma reklaamikuluta juhul, kui kodulehe optimeerimine on tipptasemel.

Tutvustame kolme optimeeritud kodulehte, mis ei ole teinud reklaami pärast otsingumootoritele optimeerimist. Reklaami avaldamiseks puudub vajadus. Kuna kodulehe optimeerimine tagab asjakohase veebiliikluse ja ettevõtted arenevad silmnähtavalt iga päevaga.

Kodulehe optimeerimine ja visits, 4 kuud ilma reklaamita


A
kodulehe optimeerimine märksõnad visits näide A
B
kodulehe optimeerimine märksõnad visits näide B
C
kodulehe optimeerimine märksõnad visits näide C

Lehevaatamisi näide A puhul on 3,1; B puhul 2,4 ja C on 4,3. Suurim lehevaatamiste arv on koolitusel, kuna inimesed sisenevad veebilehele teadmiste omandamiseks.


Kodulehe optimeerimine ja top 10 märksõna


A


kodulehe optimeerimine märksõnad protsendid näide A
B


kodulehe optimeerimine märksõnad protsendid näide B
C


kodulehe optimeerimine märksõnad protsendid näide C

Näide A. Kodulehe optimeerimine toimus põhitegevusala märksõnadel põhjal, kuid lisandus ligi 180 märksõna, need on seadmete nimed. Mistõttu jaotub üle poole veebiliiklusest eriala puudutavate märkõnade vahel.

Näide B. Kodulehe optimeerimine puudutas peamiselt võtmesõnu ja seetõttu suur osa veebiliiklusest siseneb kodulehele kõige olulisemate märksõnade otsingutulemusel.

Näide C. Kodulehe optimeerimine hõlmas üle 30 märksõna. Kuna aga veebileht pakub koolitust ja sellega kaasneb üsna palju informatsiooni, siis lisaks võtmesõnadele siseneb kodulehele külastajaid enam kui 300 erineva märksõnaga. 

Kuid kõigi puhul langeb märgatav osa veebiliiklusest  oluliste märksõnade peale. Need on asjakohased ja täpselt sihitud, mida tagab kodulehe optimeerimine ning tipptasemel SEO turundus.

Uuel lehel detailsem kirjeldus: kodulehe optimeerimine

Loe lisaks:
Otsingumootoritele optimeerimine
SEO hind
Müük internetis

Bookmark and Share

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar