Kodulehe valmistamine


Staatiline koduleht (static website) on staatilise sisuga koduleht, mis võib olla loodud ka dünaamiliselt, perioodiliselt või puhverdatult.
Dünaamiline koduleht (dynamic website) ehk muudetav koduleht võimaldab infot paindlikult juurde lisada ja täiendada ning on enamasti kohandatav reaalajas, kus sisu laaditakse juurde ja kodulehte ei pea selleks ümber tegema.
Infosüsteem (software systems) on koduleht, mille puhul kasutatakse mitmesugust tarkvara nagu näiteks CGI, Java Servlets, JSP, Python, Perl, PHP või Ruby keelt, et luua veebisüsteeme ja dünaamilisi kodulehti. Koduleht võib sisaldada andmebaase, milles võib olla rakendatud ka näiteks XML-i.

Email again:

Hinnapäring: kodulehe valmistamine


Kodulehe valmistamine hõlmab sadu pisiasju, mille osas teil võib olla küsimusi. Te saate selleks kasutada meie ankeeti. Kujundus sõltub paljugi sellest, milline on veebi struktuur, navigatsioon, funktsionaalsus; lehe paigutus (layout) ja disain, sealhulgas branding, anname teile nõu. Te saate sisestada oma küsimused ja võtame teiega ühendust esimesel võimalusel. Aankeedi täitmine võib võtta aega mõned minutid, aga mida põhjalikumalt te seda teete, seda täpsemalt saame teavet teie vajadustest.


Kodulehe haldamine
Tekstide toimetamine/redigeerimine
Vormid
Fotode töötlemine (heledus, värv, küllastus, kontrast, filtrid, lõikamine, mõõdud px)
Statistika / Google Analytics
Veel lugemist:
SEO hind
Kodulehe loomine
Kodulehe tegija valik määrab edu
Kodulehtede valmistamine
Kodulehe uuendamine
Kodulehed
E-pood
Web design
Website
Kodulehe optimeerimine
Otsingumootoritele optimeerimine
Internetiturunduse teenused


Domeeni registreerimine

Domeenide registreerimine:
.com; .co; .info; .net; .org; .us; .tv; .eu; .de; .it; .co.uk; se ja teiste  rahvusvaheliste domeenide, riikide ja piirkondlike domeenide registreerimine. Kasutatud domeeni ostmine ja ületoomine. Rahvusvaheliste domeenide haldamine ja konsultatsioon.
Lehe tellimise puhul on domeeni registreerimine hinna sees.


 Müüa domeen

Müüa domeen: tolge.org
Domeen tolge.org sobib tõlkebüroole,  organisatsioonile või keeleportaalile või tõlketeenuste osutamiseks.
Tee oma pakkumine siit


Koduleht kui ärisüsteem

Kodulehed kui ärisüsteemid:
- sisupõhine koduleht (content-based-site) on enamasti loodud näiteks reklaami näitamise eesmärgil (reklaamvõrgustikud).
- e-kaubanduse kodulehed, näiteks e-poed, mis on loodud toodete või teenuste põhised, võimaldades tarbijal osta tooteid otse kodulehelt. Keerulisemad e-kaubanduse süsteemid võimaldavad tarbijal kasutada rahvusvahelisi makselahendusi ja kauba kohale toimetamiseks võib olla süsteemiga liidetud logistika. Aga ka kuulutusteportaal, online-oksjon, pangalehed jpt ärimudelid internetikaubanduses.