19. veebr Kodulehe tegemise hind

Kas odavam kodulehe tegemise hind on parim pakkumine?

Kodulehe tegemise hind


Kas odavam kodulehe tegemise hind on parim pakkumine?

 

Kõik kodulehe tegijad teevad pakkumisi arvestades tellija eelnevat kogemust ja oma hinnastrateegiat, seetõttu kodulehe tegemise hind võib olla väga erinev. Millest tuleb selline hinnavahe?

 

"Tere. Kui palju maksab kodulehe tegemine?"

 

Kodulehe tegemise hind on odav, kui sellega ei ole lisatööd. Näiteks 100€ koduleht võib olla valmiskujul olemas, kuid lisamata on vaid kodulehe teave. Sel juhul hinnastamise praktika sõltub enamasti sellest, kui palju tuleb lisada kodulehel teavet. Sellist tüüpi kodulehed on tõenäoliselt fikseeritud hinnaga paketid nö letikaup. Tegemist on sõna otseses mõttes kõige odavama kaubaga. Küsimus on selles, mida te selle lehega peale hakkate?! Need kodulehed on mõeldud kliendile, kes alustavad kodulehe tellimist hinna alusel ehk ostavad hinda.

 

Letikaup. Kodulehe tegemise hind sisaldab kuhjuvat püsitasu.

 

Kodulehe tegemise hind võib olla muutuv, kus lõplik hind kujuneb välja komplekteeritud moodulitest või mõnest teisest kodulehe komponendist, mida saab lisada või eemaldada. Sellised kodulehed on paljuski automatiseeritud. Nende puudus seisneb selles, et püsitasu mitmekordistub ja need ei ole paindlikud. Sellise hinnastamise puhul on küsimus selles, kas on vaja maksta lisavarustuse püsitasu, kui turul on hulgaliselt kodulehti, millel lisad on põhivarustuses - seega hinna sees. Kuidas tulevikus näha ette võimalikke vajadusi või milline on see kõige-kõige parem platvorm, see on tõeline mõistatus.

 

Kui kodulehe hinnad ei põhine eelpool märgitud hinnastrateegial, vaid teistel väärtustel? 

 

Kui kallis on parim pakkumine?

 

Kodulehe tegemise hind võib olla väljaspool ajast ja arust hinnastamise mudelit (kui palju te saate juurde nö lisavarustust), vaid see on paindlik mudel, mis lähtub teie kodulehe eesmärgist: kuidas see hakkab teile tulu tooma. Mida see tähendab?


Millest sõltub kodulehe hind:

  • Milline on loodava kodulehe liik?
  • Kas see on ärisüsteem (nt e-pood)?
  • Kas see on koduleht või lisaks infosüsteem?
  • Millised on kodulehe täiendamise kulud?
  • Milline on tehnoloogia?
  • Kas koduleht sisaldab interaktiivseid võimalusi? 
Kodulehe tegemise hind erineb suuresti veel sellest, kas see projekteeritakse teie vajaduste alusel. Mitte lihtsalt letikaup, millest ei ole kasu ei teil ega teie kliendil.

 

Kõige kasulikum on koduleht, mis arvestab teie sihtrühma eelistusi ja elustiili, ärimudelit, teie brändi. See on visuaalselt loodud ekstra teie sihtrühma huve silmas pidades; vaatamata asjaoludele, milline on kodulehe rahaline maksumus. Praktika kinnitab, et mida kallim koduleht, seda kiiremini omanik saab kulud tagasi ja teenib kasumit. Miks? See lähtub brändi visioonist ja pikaajalistest eesmärkidest, põhineb analüüsidel ning tugineb professionaalsel internetiturundusel. Tugev ja professionaalne koduleht võib maksta näiteks 4000-15000€.


Kuigi meie kodulehe hind võib olla kümme korda kallim kui meie konkurendi pakkumine. Ometi kallis leht tasub ennast ära kiiresti ja toob omanikule tulu kümnekordselt. Juba lähikuude jooksul ning toimib pikaajaliselt. Tugeva brändi ehitamine nõuab palju rohkem aega kui lihtsa kodulehe tegemine. Me oleme teinud veebilehti, kus tellija näeb kodulehes raha teenimise võimalust, mitte üksnes hinda, mida tuleb selle eest maksta. Kodulehe tegijad pakuvad kümnete erineva hinnaklassi ja tasemega kodulehti ja kvaliteedivahe on suur - seinast seina. Kallid kodulehed võimaldavad suurendada kasumit, tõsta tarbijate lojaalsust ja töötajate uhkust. Odavad kodulehed vähendavad töötajate optimismi firma suhtes. Tarbijal puudub usaldus ning lojaalsus ja omanikud ei soovi rohkem investeerida, kuna brändi väärtus on minimaalne. Loomulikult kõik omanikud soovivad, et nende ettevõtte väärtus kasvaks, kuid sellise firma turundus nõuab palju rohkem kui teha odav koduleht ja tõhus reklaam.


Mida sisaldab kodulehe hind?

 

Pakkumise puhul tuleks kindlasti pöörata tähelepanu hinnale ja uurida:

  1. Miks pakutud kodulehe hind on just nii odav kui see on?
  2. Miks teine pakkumine on kallim?
  3. Mille arvelt tuleb hinnavahe?

Kodulehe kallim hind ei pruugi sugugi olla halvem hinnapakkumine, otse vastupidi! See võib olla teile väga kasulik ja hea võimalus, mis sisaldab teaduslikku lähenemist ning aitab tooteid müüa ja äri ajada.

 

Vaara lisaks: kodulehe tegemine ja/või täitke ära ankeet ja saatke kodulehe päring.
Bookmark and Share

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar