22. märts Viirusetõrje

Kuidas valida sobiv viirusetõrje?


Viirusetõrje


Tänapäeval ei müüda enam ühtegi arvutit, kus ei ole peale pandud viirusetõrjet. Viirusetõrjeprogramm on elementaarne ja väga haruldane see, kui tõrje puudub. 

viirusetõrje

Internetiturundaja kohus on olla kursis sellega, mida inimesed internetis teevad ja üks asi, millega turundaja kokku puutub igapäevaselt, on arvutiviirusega seotud märksõnad ning nendega positsioneerimine. Teisisõnu, mida inimesed otsivad internetist. Mis sõnu nad selleks kasutavad. Siinkohal saab ära märkida, et "viirusetõrje tasuta" ja "parim tasuta viirusetõrje" ei ole kuhugi kadunud otsingusõnade hulgast. See tähendab inimeste teadlikust internetis peituvatest ohtudest ja seda, et nende ohtude vastu soovitakse kaitset. Hea oleks, kui see on parim tasuta viirusetõrje?

Tasuta versus tasuline viirusetõrje


Lepitakse sellega, et viirusetõrje on vajalik, aga "miks ma pean selle eest maksma?" Kui turul pakutakse ka tasuta viirusetõrje programme. No nii?!

Tasuta asjade puhul on alati see igivana häda, et need ei anna garantiid ega tee seda, mida oleks tegelikult vaja või mida võimaldatakse tasuliste programmide puhul. Samas mitmed viirusetõrje tootjad pakuvad programme proovida. Kes võimaldab kuu aega, kes kolm kuud ning sel puhul enamasti saab arvuti kaitstud üsna keeruliste ohtude eest. Üldiselt on möödas need ajad, kui peamised ohud levisid nö käest kätte, ehk läbi andmete salvestamise kandja, millel faile enne avamist kontrolliti viirusetõrje abil.

Tänapäeva viirused on äärmiselt nutikad, mis võivad aastaid märkamatult jälgida teie tegemisi oma arvutis ja kasutada teie arvutit nii, et te pole sellest teadlik või püüda teie personaalseid andmeid. Selle eest ei kaitse tasuta viirusetõrjeprogrammiga.

Tasuta programmid on enamasti loodud just proovimiseks ja paljud inimesed mõtlevad, et kui nad installeerivad tasuta viirusetõrje, siis nende andmed on kaitstud. Kuigi seda tehakse südame rahustuseks, aga kuidas tegelikult on? Aeg läheb edasi ja viiruse eemaldamise tasuta programmid ei ole ette nähtud, enamasti ei võimalda või ei avasta neid ohte ega keerulist viirust, trooja viirust või pahavara, mis on loodud teie andmete püüdmiseks. Kuna oluline kaitse algab sealt, kus lõpeb tasuta viirusetõrje. Tegelik viirusetõrje tähendab tasulist viirusetõrjeprogrammi.

Miks ma peaksin maksma, kui saab tasuta?


Kui te ei soovi kaitsta oma arvutit tõsiste ohtude eest, siis muidugi ei peagi. Isegi tasulised viirusetõrjed varieeruvad, ühed on paremad kui teised, oleneb valdkonnast. Kui teie arvuti ütleb üles või teie andmed varastatakse, siis mõlemal juhul võib kahju olla korvamatu. Teil võib olla arvutis emotsionaalselt kallis mälestus või vajalik materjal, mis hävib hetkega. Teilt võidakse varastada teie personaalne identiteet, ligipääs e-postile, pankade logid, ligipääs interneti süsteemidele või programmidele. Ühesõnaga kõik, mida te vajate oma igapäevaseks eluks. Selle vastu aitab korralik viirusetõrje, mitte parim tasuta viirusetõrje.

Tänapäeva uudsemad viirused on ümber "kolinud" sotsiaalvõrgustiku, sest inimesed on sotsialiseerunud ja kasutavad sotsiaalmeediat, mistõttu ka pahavara loojad on ümber kolinud. Facebooki viiruste eemaldamine või tõrjumine on tõsine väljakutse, millega saavad hakkama vaid mõned tasulised viirusetõrjed, mis on selleks spetsiaalselt toodetud. Seetõttu tasuta viirusetõrje ei kaitse ohtude eest, mis varitseb sotsiaalvõrgustikes. Pea iga päev pannakse Facebooki teateid sellest, et ärge seda või teist pilti või klippi avage, kuna see hävitab arvuti. Ilmselt olete ka ise näinud selliseid teateid. Väga kahju.

Kui teie arvuti tuleb puhastada, siis tavaliselt maksab see mitmekordse hinna ja vahel 4-kordse summa võrreldes viirusetõrje maksumusega. Kui aga arvuti hävineb, siis tuleb uue arvuti soetamisel maksta kakskümmend korda enam kui oli võimalik maksta tasulise viirusetõrje aasta litsentsi eest. Kas viirusetõrje aastaks paarikümne euro eest või paremal juhul mitmekordne väljeminek arvutihooluses ehk viiruse eemaldamine arvutist. Lisaks kaotatud aeg ja närvikulu: "kas on võimalik andmeid taastada?!" Halvimal juhul tuleb osta uus arvuti, mille hinnad algavad viiesajast eurost. On mille vahel valida.

Kuidas valida sobiv viirusetõrje?


Turul on tõepoolest palju viirusetõrjeprogramme ja millised on programmide eelised, seda ei suuda öelda isegi väga head arvutihoolduse asjatundjad, kuna info maht on äärmiselt suur ja uut infot tulvab peale sellises koguses, et kõigega kursis hoidmiseks läheb vaja meeskonda. Seetõttu saate arvutispetsialistidelt erinevaid arvamusi, mis põhinevad nende varasematel kogemustel, kuid need on vaid subjektiivsed arvamused. Mida meie soovitame teha?
  • Kindlasti ei ole mõtet alustada viirustõrje võrdlemist, kas ja mil määral see või mõni teine viirustõrje kaitseb teie arvutit. Seda infot on liiga palju ja selle alusel te ei saa ikkagi seda õiget.
  • Loomulikult seab piirid ette ka teie arvuti spetsifikatsioon ja programmid, millist operatsioonisüsteemi see kasutab.
  • Samas paljud viirusetõrjed on võimetud mitmete ohtude suhtes. Kas need teid tabavad, on iseasi, kuid iga viirusetõrje ostja soovib võimalikult parimat viirusekaitset.
  • Siin ei saa mõelda ka nii, et võimalikult odav ja võimalikult palju. Viirusetõrje litsentide hinnad tõepoolest erinevad, kuid mitte suuresti. Välja arvatud juhul, kui kaitsta tuleb suuremaid arvutisüsteeme. Kuid lõpptarbijale kõige odavam hind ei pruugi olla õige valik.

Siinkohal üks lihtne viis, kuidas teha oma eelistus


Nimelt, asi on selles, et viirusetõrjete efektiivsusest koostatakse mitmeid pingeridasid, kus erinevad uuringud ja analüütikud, mitmetel meetoditel annavad hinnangud.

parim viirusetõrjeMõnikord need pingeread mõnevõrra erinevad, kuid mitte suuresti.

Parim viirusetõrje püsib paljude sõltumatute uuringute puhul edetabeli tipus.


See on näitaja, mille alusel võite rahuliku südamega teha oma lõpliku otsuse.

viirusetõrjeprogramm
Kui te soovite tasulist viirusetõrjet, siis valige see, mis on tipus. Te ei pea ostma litsentsi paljudeks aastateks, te saate osta litsentsi aastaks ja järgmine kord vahetada seda mõne teise vastu.

Millist viirusetõrjeprogrammi meie soovitame?


Tulenevalt eelpooltoodud põhjustest, soovitame täna tavakasutajal soetada viirusetõrje ESET programmi NOD32, mis on püsinud viimastel aastatel erinevate testide ja uuringute alusel pingerea absoluutses tipus ja eristub silmnähtavalt ehk on saanud paremad punktid võrreldes teiste viirusetõrjeprogrammidega.

Selleks et saada seda viirusetõrjet hea hinnaga, palun kirjutage meile ja me võtame teiega ühendust. Ei ole vahet, kas te soovite seda oma isiklikule arvutile või soovite organisatsioonile. Te saate selle osta meie käest oma arvuti tagant lahkumata. Saadame teile vajalikud tunnused ja juhendi, kuidas toimida. Seetõttu ei ole vahet kus te elate, lihtsalt kirjutage ja me pakume teile tasemel viirusetõrjet soodsamalt.

Meile on tähtis, et meie kodulehe külastajatel läheks hästi. Samuti on tähtis kaitsta iga arvutit ja kaitsta inimeste personaalsed andmed parimal viisil!  

ESET NOD32

Meie müüme ESET litsentsi teile odavamalt. Kui te soovite saada NOD32 oluliselt soodsamalt, siis palun >> võtke meiega ühendust meie kontaktidel.Bookmark and Share

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar