04. nov Tipptasemel SEO turundus

Mida tähendab tipptasemel SEO turundus? Mida peab teadma ettevõtja?


Mida tähendab tipptasemel SEO?


Väikeettevõtjad seisavad alati vastamisi küsimusega, kuidas saada tipptasemel SEO minimaalse hinna eest. On ju teada, et tipptasemel SEO tegemiseks kulub palju aega ja mis tingib SEO kõrge hinna. Meie arvates nõuab tipptasemel SEO juveliiri täpsust ja vastustustunnet, mida Eestis kohtab harva.

SEO turunduse soss-sepad


Eestis on SEO turunduse pakkujaid tekkinud nagu seeni pärast vihma ja on täiesti arusaadav, et kõik ei vasta tasemele. Kuidas vahet teha, on teenuse tellija jaoks väga oluline küsimus. Kui SEO eesmärk on meelitada ettevõtja saidile veebiliiklus,  siis pole imestada, et tellija pettub üsna pea. SEO tulemuseks oli  kasutu vebliiklus. "See teenus ei ole seda väärt!" Sama liiklus on võimalik saavutada bänneri tellimisega. Pole ime kui ettevõtjad eelistavad SEO asemel püsireklaami või mõnda tavalist meedet, mis ei tööta ka enam nii nagu vaja oleks tegelikult. Kuidas ikkagi tellida SEO turundust?

Tipptasemel SEO eesmärk ei ole kindlasti tormiline veebiliiklus. Kuid SEO turundust tähendab kindlasti ka veebiliikluse suurenemist, samas brändi arendamist ja kindlasti positsioneerimist internetis.

Tipptasemel SEO


Meie teeme seda nii, et väikeettevõtjad saavad SEO vastavalt nende kodulehe vajadustele, mis alagab analüüside tegemisest ja olukorra kaardistamisest. Klient saab personaalsed näpunäited otsingumootoritele optimeerimisel ja enamasti on need kordumatud juhised, kus eesmärk on tellija koduleht positsioneerida ja kindlustada selle koht internetis.

Kvaliteet on parem kui kvantiteet


See kulunud väljend on üsna täpne viis kirjeldamaks seda, mida tähendab efektiivne SEO turundus. Tipptasemel SEO on täpne viis ostja tabamiseks.

Sisu loomine on väga oluline


Sisu kodulehel ja sisu väljaspool kodulehte on väga oluline. Eestis suudavad sisu toota vaid kahel käel üles loetud SEO pakkujad. Veelgi vähem pakutakse seda teenust. Fakt on see, et ainult tipptasemel SEO turundajad suudavad toota sisu. Kui analüüsida kodulehti, siis on näha, et tellija ei ole saanud sisu  ja pole ime, kui tellija pettub SEO turunduses, sest see lihtsalt ei tööta.

"You get what you pay for?"


SEO tellimiseks tuleb teada oma kodulehe põhivajadusi, millest peate saama ülevaate enne SEO tellimise kinnitamist. Mõnikord on hind nii hea et olla tõsi. Veenduge enne tellimist, mida SEO partner kavatseb teha. Uurige teenust. See on koht kus te saate aru, et kõrgemalt tasustatud SEO on oma hinda väärt. Ka ei saa mitte keegi tagada teile kohta otsingutulemuste pingereas v.a Google. Näiteks Wikipedia kirjed paiknevad eespool, kuna need on Google poolt määratud nn reserveeritud kohad esikümnes.

Teie aeg maksab. SEO on odav.

  • Seo toodab ennast tagasi iga päev! Iga päev ilma SEO turunduseta läheb teile midagi maksma. Keegi võidab teie arvelt igal juhul.
  • Tipptasemel SEO toob kodulehele kvaliteetse külastaja, kes on juba valmis ostma. Mis tähendab seda, et väikeettevõtte omanik võib saavutada kulude kokkuhoiu reklaami arvelt. Õnnestunud SEO puhul ei ole vajadust teha püsireklaami. Näiteks püsibänner mõnes suuremas portaalis. Selle hoidmiseks puudub vajadus.
  • Tipptasemel SEO ei tähenda seda, et kodulehte pole vaja lansseerida.
  • Tipptasemel SEO ei tähenda seda, et puudub vajadus kampaania tegemiseks. 

SEO tasuvus


SEO hakkab ennast kohe tagasi tootma - tegema müügitööd teie eest. Väikeettevõtte puhul võib SEO ära tasuda juba mõne kuuga, oleneb toote hinnast ja valdkonnast millega ettevõte tegeleb. Kuid keskmiselt teenib ettevõte SEO kulu tagasi kolme kuu kuni poole aastaga. Mahtude tõttu on väikeettevõtte puhul SEO  mitmetes kordades odavam kui see tellida suure portaali jaoks.

SEO ajafaktor


Tipptasemel SEO puhul ei ole enam vaja SEO-d uuesti tellida.  Edasi toob see tulu 24/7 ning pikki aastaid. Kuid teil peab olema  internetiturunduse strateegia, mida te teete edasi täna, homme ja kuu pärast ning milline on aasta pärast teie koduleht. Kes SEO turundusega ei tegele, seda tulevikus ei ole internetis olemas. Isegi mitte täna.

SEO konkurentsieelis


Kes ei taha püsida konkurentsis? Pole kahtlustki, et positsiooni kindlustamine internetis on oluline. Aga miks?

SEO turundus on vajalik iga ettevõtte jaoks, ilma milleta ettevõte jääb ebasoodsasse olukorda. Tipptasemel SEO turundus annab ettevõttele konurentsieelise.

Hästi läheb ettevõttel, kes paikneb otsingutulemuse järjestuses kõrgel kohal. Google esilehel!

Tipptasemel SEO turundus kindlustab positsioonid, kuhu uutel on praktiliselt võimatu siseneda, mistõttu tuleb kohe panustada tipptasemel SEO turundusse.

Uuel lehel detailsem kirjeldus: kodulehe optimeerimine

Lisaks lugemist:

SEO hind
Otsingumootoritele optimeerimine
Mida tähendab otsingumootoritele optimeeritud?
Mida annab otsingumootoritele optimeerimine?
Millised on Top saidid Eestis Alexa andmetel
Kodulehe loomine
Kodulehe uuendamine
Kodulehe tegemine
Internetiturunduse teenused


Bookmark and Share

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar