30. juuli Keyword meta tag - kuidas sellega ikkagi on?

Kui te otsite Googles terminit "keyword" ja filtreerite "Otsi eesti lehti", siis te leiate postitusi, mis on eksitavad.


Märksõna "Keyword" otsimisel võite Googles sattuda postituste peale, mis võivad teid eksitada otsingumootoritele optimeerimisel, seda seoses meta tag´idega.

Te leiate turundusega tegelejate mitmed  ekslikud seisukohad, et keyword meta tag´i pole vaja, kuna Google ei vaja seda. "Kas keyword meta tagi peaks kasutama. Ei pea",  "Unusta ära keyword meta tag´id. Neid ei kasutata juba ammu otsingumootorite tulemustes" jt on kirjutatud soovitused, mis tegelikult teevad teile karuteene!

Google tõepoolest ei vaja enam keyword meta tag´i juhul, kui te ei  ole seda lisanud või unustate või ei saagi lisada, sest siis Google koostab selle ise oma äranägemisel ning indekseerib teie lehe. Kui analüüsi tulemusel teie tag´id ei vasta sisule, siis otse loomulikult Google ignoreerib neid.
  • Otsingumootorid on arenenud ja suudavad palju enam kui varem. Kui te meta tag´i ei lisa, siis lisab selle Google. Küsimus on selles, milliseid meta tag´i teie soovite näha oma kodulehe kohta? Google ei sunni peale oma meta tag´i kui teie selle välja ära täidate.
  • Teiseks, kui teie täidate meta tag´id, siis te saate ise anda Googlele teada, mida te peate oluliseks oma kodulehe juures ja Google arvestab teie tag´i. Kui teid ei huvita oma koduleht ja Googlele info andmine, siis võite tõepoolest teha nii, nagu toodud nõuannetes soovitati: unusta ära.
Tegelikult on meta tag´id väga olulised kodulehe otsingumootoritele optimeerimisel ja on seda ka Google algoritmi arvutamisel! Selle alahindamise korral võite vabalt välja kukkuda Google TOP 10 hulgast. Näiteks konkurent kasutab seda teie vastu ära. Ja teie koduleht ongi esilehelt kadunud. Kui varem olite 10. kohal, siis nüüd 11. Iseenesest pole suur kukkumine, aga häda teile, sest 75% otsingumootori kasutajatest ei lähe kunagi kaugemale kui otsingutulemuse esileht ehk TOP 10.  Nii võite konkurendile pahaaimamatult oma koha loovutada Google TOP 10 seas.

Soovi korral testi konkurenti tasuta või võtke meiega ühendust, esimene konsultatsioon on tasuta. Meie soovitus on: sisestage meta tag´id väga hoolikalt ja tähelepanelikult ja see on vajalik komponent algoritmis ning see töötab. Proovige järgi! Kui teil meta tag´id puuduvad, siis kuidas see mõjutab teie positsiooni Googles pärast nende lisamist.

Bookmark and Share

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar