25. aug Kodulehed ja kodulehe tegemine

Kodulehed ja kodulehe tegemine on ettevõtte jaoks määrava tähtsusega, sest kui kodulehed ei tule otsingutulemustes kõrgele kohale, neid ei leita üles, on need kodulehed ebaõnnestunud ja see on maha visatud raha, isegi juhul, kui need on soodsalt tehtud kodulehed. Tasuta turundus ja internetiturunduse poolt tehtud kodulehed tulevad otsingutulemuste järjestuses esilehele, kuid need on tasuta kodulehed!


Kodulehed


Kodulehed saab osta ka tasu eest ja "soodsamad" kodulehed saab kätte ühe nädala jooksul, lubavad paljud tegijad internetis. Hinnad algavad 4500 kroonist + km. Mõned "lubavad", et kodulehed on ka otsingumootorisõbralikud, kuid need on eeldused! See ei tähenda veel seda, et need kodulehed otsingutes näha  on või koguni esilehel on, sest SEO määrab ära, kas need kodulehed saavad nähtavaks või ei leia neid keegi üles. Internetis on miljonid "nähtamatud" kodulehed.

Kodulehed e-poe avamiseks internetis saate kätte samuti nädala jooksul, ka need  kodulehed on valmis platvormil n-ö kodulehed otse letist. Hinnad algavad 9000 kroonist + km. Tegelikult neil kahel toodud paketil suurt vahet ei olegi, e-poe koduleht on samuti valmiskavandil, saate logo ära vahetada, saate hallata faile, kuid ka need lehed ei ole otsingumootoritele optimeeritud (!), mis tähendab, et saate kodulehe, kuid külastajate saamiseks peate kogu aeg reklaamid üleval hoidma.  Raha sees on  ainult 1 keel. Tavaliselt ei ole ka sisselogimise süsteemi,  puudub pildigalerii, uudiseid, ka puuduvad pangalingid ning teised makselahendused. See on nagu vajalike programmideta arvuti. Müüja ei lisa neid, sest kui ta seda teeks, siis ta peletaks teid eemale hinna tõttu. Need kodulehed on ilma e-poe jaoks oluliste mooduliteta! Tellides olge valmis, et iga vidin maksab täis summa ja selle lisamine kodulehele maksab veel rohkem. Sellised kodulehed lähevad kalliks maksma!

Kodulehed valmiskujundusega, mille disaini saate mõne võrra rohkem muuta, nende hinnad algavad 5500 kroonist + km, kuid hind sõltub sellest, mitu kujunduselementi te soovite muuta (mitte keerukusest) jt. Kodulehed tehakse valmis 2 kuni 3 nädalaga. Tegelikult on see lihtsalt kliendi solgutamine, et  need kodulehed kallimalt müüa. Sisuliselt ei tähenda see veel seda, et need kodulehed on normaalse  disainiga.

Kodulehed, millel on ainulaadne disain või mõnel puhul kasutatakse terminit "personaalne disain". Nende tegemine võtab aega kuu, kuid see ei garanteeri veel seda, et kodulehed tõepoolest ainulaadsed on - teie brändile ainuomased. Personaalne kujundus peaks tähendama ikkagi seda, et need kodulehed ei põhine valmislahendusel. Kuid kodulehed, mille tegijad väidavad, et saate täiesti uue disaini, tegelikult eksitavad. 7500 krooni + km kodulehe hind ei saa kuidagi sisaldada heal tasemel disaini. Sest disaineri töö nõuab aega, aga aeg maksab. Ka ei ole kuskil garantiid, et pildipangast kasutatud foto ei ole kasutatud mõnel teisel kodulehel.  Tasemel firmasümboolika (sh logo) maksab palju enam kui 2000 krooni. Logoga kodulehed ei ole veel kujundatud kodulehed.  Samuti on kodulehed kujundatud tihti sarnase värvipaletiga ning proportsioonidelt üks-ühele mallid. Seetõttu kodulehed, mis ei sisalda disaineri erikujundust, ei ole kindlasti personaalse disainiga kodulehed.

Kodulehed, mis on tegelikult tasuta


Kõik eelpool välja toodud paketid jätavad esmapilgul mulje, et tegemist on soodsa kodulehega, mis ei vasta tegelikkusele. Kodulehed tõepoolest tehakse enamasti valmisplatvormidel, kuid need platvormid on nagunii tasuta. Milleks maksta, kui kodulehed on turul vabalt saadaval! Muidugi peab keegi  ka kodulehe valmis tegema. Kuid enamus kodulehed ongi väga lihtsal platvormil.  Näiteks kui te blogite, siis olete võimeline ka kodulehte tegema. Tegelikult on võimalik teha koduleht valmis ühe päevaga, kui tekstid ja sisu on olemas. Kõik ülal toodud hinnaklassis kodulehed saab interneti üles panna paari päevaga. Mainitud kodulehed, mida pakutakse väidetavalt soodushindadega, on tegelikult bluff. Isegi logo ja värvi muutmiseks või mõne mooduli lisamiseks ei lähe rohkem aega kui mõni minut, eriti mõttetu on maksta selle eest mitu tuhat krooni. Aga tõesti, kui öelda  4 nädalat, siis ehk makstakse kõrgemat "soodushinda"?    

Tasuta turundus ja internetiturundus valmistab kodulehed tasuta!

Kõik meie valmistatud kodulehed saavutavad otsingutulemustes kõrged kohad, kuna me ei tee lihtsalt kodulehte, vaid tehtud kodulehed saavad otsingumootoritele optimeeritud. Kodulehed vastavad SEO nõuetele. Mida soovitame teil kohe ära teha.

Kahjuks enamus ettevõtteid teevad kodulehed enne valmis ja  alles siis hakkavad mõtlema SEO peale, kuna kodulehest pole kasu. Sellega kahekordistuvad kodulehele tehtud kulud. Sest tuleb maksta kodulehe valmistamise eest ja siis ka optimeerimise eest.

Meie tehtud kodulehed


  • Meie tehtud kodulehed on tasuta. Ei ole mõtet maksta kodulehe valmistamise eest, mida saab täiesti tasuta. Kodulehe sisu lisame tasuta n-ö töö käigus.
  • Kuid otsingumootoritele optimeerimine on põhjalik analüütiline töö ning nõuab pühendumist ning aega. See on teie kõige kasulikum ja pikemaajalise mõjuga investeering, sest te olete nähtav neile, kes teid otsivad. Teie kodulehel on elu. See töötab teie heaks 24/7.  
 
Lisaks lugemist
Kodulehed
Tasuta kodulehed
Kodulehe tegemine & valmistamine 

Bookmark and Share

Kommentaarid: 2

Vabanda, kuid see artikkel siin motiveerib kasutada tasuta lahendusi. See on ju t2is jura. Kui sa oled v2hemgi eneseaustav ja pikale perspektiivile m6tlev firma, siis sa investeerid ikka sellese raha. Peab lihtsalt teadma kellega koostood teha, kellega mitte. 22. nov eero
Väga õige tähelepanek, eero! Siiski artikli mõte ei olnud kiita tasuta kaupa, vaid pakkuda valikut. See on tõsi, et kui ettevõte soovib läbi lüüa, siis tasuta kraam on jura, paraku aga paljude algajate poolt eelistatud valik. Internetiturundus OÜ on pigem seda meelt, et tuleb valida tugev partner ja kohe algusest peale teha asi nii nagu vaja on. Suur tänu, eero! 22. nov Margus V.
Email again:

Lisa kommentaar