09. juuli Mida annab otsingumootoritele optimeerimine?

Kuidas muutub veebilehe traffic pärast otsingumootoritele optimeerimist ja mis võimalused sellest avanevad.


Otsingumootoritele optimeerimine toob kodulehele kvaliteetsed külastused.

Mis selle tõttu muutub?
  • Otsinumootoritele optimeeritud veebileht ei vaja regulaarset reklaamimist.
  • Otsingumootoriturunduse strateegia võimaldab ettevõttel keskenduda oma põhitegevusele ja näiteks reklaamist vabanev rahaline resurss suunata klientide teenindamisele või arendusse jt.
Näiteks firma ei tee sel põhjusel reklaami, kuna selleks puudub  otsene vajadus. Inimesed leiavad meid üles kas Google otsingutulemusel või veebilehele suunatud linkide ehk viidete abil. Sellest otsingumootoritele langeb  üle 40 % ja viitete abil siseneb meie kodulehele ligi 50 %. Alla 10 % külastustest sisenevad otse.

tasuta turundus traffic

Otsingumootoritele optimeerimine aitab  kokku hoida personalikulu. Aktiivse müügiga  ei ole vaja tegeleda. Google tekitab turu ja viib ostja kokku müüjaga. Firma ei pruugi võtta eraldi müügijuhti, kui ei näe selleks vajadust või võimalust, kui suudetakse otsingumootorite osakaalu tõsta 50%-ni.

See võimaldab reklaami arvelt kokku hoida ja keskenduda senisest enam oma toodete arendamisele. Kui me analüüsime oma klientide kodulehekülgede statistikat, siis ka nende puhul on näha, et kodulehtede külastused on asjakohased ja otsingumootorite osakaal kasvas hüppeliselt pärast otsingumootoritele optimeerimist.  Veebilehe statistika märksõnade analüüs näitab, kui kaua külastaja kodulehel viibib ja  mida ta seal teeb. Samal ajal laekunud tellimus vaid kinnitab, et tegemist on kvaliteetse külastusega ja valitud taktika töötab. Need on potentsiaalsed kliendid, kes on valmis otsma. Google otsirobotite "müügimeeskond" töötab efektiivselt 7/24 h :)

Lisainfo kontaktid

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar