30. apr Otsingutulemus tasuta turundus tõi kodulehe 2.

Tasuta turundus ja internetiturundus koduleht tõusis täna õhtul poole seitsmeks Google orgaanilise otsingu tasuta turundus otsisõna abil teisele kohale.

Võrreldes hommikuga on õhtul pilt märksa parem, kuna meie uus koduleht Tasuta turundus ja internetiturundus tõusis kella 18:30-ks loodetud positsioonile Google esikümnes ja paikneb 2. kohal (vaata pildil) ning kohe selle all järgneb meie varem postitatud  TASUTA TURUNDUS link.Hommikusest Turundus blogi postitusest võib näha teistsugust tulemust, siis asus koduleht Tasuta turundus ja internetiturundus veel 8. kohal ja andis alust arvata, et asi luhtub. Siinkohal on rõõm tõdeda et kui omaltpoolt vajalikud ülesanded sooritada või muudatused sisse viidud, siis varem või hiljem "loksuvad" asjad õigele kohale, see on vaid aja küsimus. Google orgaaniline otsing on elusorganism, mis hingab ja elab oma elu ja omas rütmis. Ise teema on see, kas meie suudame lõpuni mõista Google otsingu hingeelu, et õigel ajal teha vajalikud järeldused ning sisse viia muudatused orgaanilises otsingus oma positsiooni tõstmiseks ja kindlustamiseks.

Tasuta turunduse maastikul kehtib küll põhimõte "kes ees, see mees" ja kes taha jääb, see ilma jääb või kes hiljaks jääb see ilma jääb. Turundajad teavad, et  Google pilt võib muutuda hetkega. Aga tasuta turundus ei vaja kahte korda reklaamimist, nii nagu ka tasuta kaup haaratakse letist, seega kui on vaja tipus olla, siis olge "alati valmis" kohe reageerima.

Ps. Kui teile pakub see huvi et ka teie kodulehe positsioon oleks nähtav Google esikümnes, siis võtke ühendust, kirjutage paar rida ja uurime, mida teha annab. Esikümnesse jõudmine on reaalne eesmärk.

Otsi Googlest

Kõigile - tasuta turundushuvilistele, sooja nädalavahetust! 


Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar