31. mai Positsioneerimine

Tasuta turundus ja internetiturundus kodulehe avamisest on möödunud kuu ja seetõttu on paras aeg teha esimene kokkuvõte ning  siinkohal ülevaade kodulehe positsioneerimis alaste õnnestumiste ja ebaõnnestumiste kohta.


Internetiturundus eeldab pikaajalist strateegilist optimeerimist ja väga sihikindlat positsioneerimist, vastasel korral  positsioneerimine on  pigem õnn kui turundustegevus. Tasuta turundus ja internetiturundus puhul oleme jälginud mida teevad konkurendid ja milliste märksõnadega nad Google orgaanilise otsingutulemuse esikümnesse jõuavad.

Milline on Tasuta turundus ja internetiturundus positsioon Google otsingumootori Top 10 hulgas?

Lisame kõik Tasuta turundus ja internetiturundus teemalehed v.a kontaktid.

Märksõna ja positsioon  /  teemaleht: 

Tasuta turundus
1. koht  /  Tasuta turundus ja internetiturundus
Otsingumootoriturundus 7. koht  /  Otsingumootoriturundus
Otsingumootoritele optimeerimine 9. koht  /  Otsingumootoritele optimeerimine
Eye tracking 4. koht  /  Tasuta eyetracking
Tasuta koduleht 11. koht  /  Tasuta koduleht
Internetiturunduse kogemused 1. koht  /  Internetiturunduse kogemused
Turundusblogi 5. koht  /  Turundusblogi
Otsingutulemus 1. koht  /  (teema blogis) Otsingutulemus ...

Kokkuvõtteks võib esimese kuu tegemistega rahule jääda, sest  kõik teemalehed leidsid oma koha Google esilehel v. a tasuta koduleht ja ka kontaktid. Kuivõrd  märksõna otsingumootoriturundus ja otsingumootoritele optimeerimine peale käib eriti tihe rebimine esikümne pärast, kus kohad esikolmekümne hulgas sisse võetud vanade tegijate poolt, siis meie kodulehe Tasuta turundus ja internetiturundus teemalehe jõudmist antud teemadega Google esikümne hulka võib pidada küll märkimisväärseks tulemuseks.

otsingumootoriturundus Tasuta turundus  positsioon
Kuid märksõna tasuta koduleht sõel  on veelgi tihedam ja fakt, et meie teemaleht asub 11. kohal, seda võib pidada erakordseks!

tasuta koduleht 11. koht

Samas me ei paku tasuta kodulehe teenust, vaid teemalehe lisamisel pidasime silmas eelkõige lühiülevaate võimalust, seetõttu võtame 11. positsiooni kui  boonust Google otsingumootori poolt.

Põnev fakt on ka see, et  märksõna otsingutulemus paneb meid 1. kohale, millega edestame sellist giganti kui autoportaal auto24.ee.
 
otsingutulemus Tasuta turundus vs auto24

Otsi Googlest

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar