18. okt Ettevõtte sümboolika

Ettevõtte sümboolika kujundamine läbi aja.

Ettevõtte sümboolika


Väga tihti juhtub nii, et ettevõtte loomisel tehakse selle sümboolika hädapärast, kiirkorras ja lihtsate vahenditega, aga mõne aja möödudes tekkib soov muuta seda ilusamaks, siis mida teha? See on justkui olukord, kui vana ja armas ese tuleb restaureerida. Kus pigem tuleb jääda vana juurde ning uusi ideid ja võtteid ei saa kasutada, kuna on vaja säilitada selle ajalooline välimus.

Sümboolika kujundaja jaoks tähendab see seda, et logoga tuleb ümber käia väga õrnalt, konservatiivselt, mille puhul võib teha vaid kosmeetilise paranduse. Kujundajal ei ole palju mänguruumi. Aga kena välimuse saamiseks, ei olegi väga palju vaja teha. Piisab minimaalsest. Sarnast põhimõtet saab rakendada kogu ettevõttega seonduvale, mis visuaalselt kannab firma identiteeti. Ettevõtte sümboolika aeg ajalt uuendamine mõjub hästi firma imagole. Tuntud ettevõtted teevad seda regulaarselt.

Siinkohal näide ettevõtte sümboolikast, mille juures lähtuti just eeltoodud põhimõttest. Sümboolika puhul jäi alles sellele omane stiil ja iseloom, proportsioon ja koloriit, kuid nagu pildil näha, on see saanud täiesti uue elu ja hingamise.

ettevõtte sümboolikaettevõtte sümboolika
Enne
PärastBookmark and Share

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar