28. mai Firma e-mail

Kuidas saada tasuta firma e-mail?


Firma e-mail


Internetis on veel palju veebilehti, kus pakutakse tasuta firma e-maili. Tegemist on üldtuntud Google APPS teenusega, mille puhul firma saab kasutada oma domeeniga e-maili, kuid Google e-mail firmadele ei ole enam tasuta!

firma e-mail

Google veebilehel saate hetkel valida vaid kahe paketi vahel, mille altpoolt leiate ka võimaluse, kust saate proovida 30-päeva tasuta.

proovi firma e-mail

Google Apps for Education lehel seisab endiselt tekst, et asutusele on see täiesti tasuta, tsitaat: Itś free. Completely free. Siiski kui te avate sealt Apps´i konto, siis mõne aja pärast saate e-postkasti teate, et teie firma domeeniga e-mail on tasuta vaid 30-päeva.

Paljud firmad, kes jõudsid avada konto enne Google muudatust, saavad ka edaspidi kasutada tasuta omanimelist Google e-maili. Ent kõigil uutel liitujatel tuleb maksta firma e-maili eest püsitasu 5$ kuus/üks kasutaja. Kolme töötjaja e-maili puhul tuleb tasuda 15$ kuus, mis on üsna krõbe hind.

Internetiturundus pakub firmadele tasuta e-maili


Ettevõte saab kuni 5 firma e-maili tasuta. Teenus sobib eelkõige väikeettevõttele ja keskmise suurusega ettevõtte puhul ning pakub head alternatiivi Google Apps tasulisele teenusele.

tasuta firma e-mail

Firma domeeniga e-mail jätab ettevõttest parema mulje kui lihtsalt mõne tasuta e-postkasti aadress nagu näiteks firmanimi@hot.ee või ka nimi@gmail.com.

Kui teil puudub oma domeen, siis saame teile registreerida kas Eesti või rahvusvahelise domeeni ning pärast seda seadistame teie firmale tasuta e-maili. Firma domeeni omamise eest tuleb maksta püsitasu. Minimaalne periood on aasta. Kuid te saate tasuda ka pikema perioodi eest, sellega teete oma elu lihtsamaks.      

Kasutage meie tasuta firma e-maili võimalust. Tellimisel saate ära märkida töötajate nimed või firma e-mailid. Saatke ankeet otse siit: omanimeline e-mailBookmark and Share

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar