19. aug Klammerda tasuta 5 märksõna!

Uus kataloog Clipit5 võimaldab tasuta reklaami internetis, mis peaks valmistama rõõmu kõigile internetiturunduse tegijatele.


Clipit5 kataloogi saab lisada 5 märksõna või märksõna fraasi tasuta! Fraasi pikkus võib olla kuni 90 tähemärki, mis annab võimaluse toetada ka kampaania sõnumit.

Sisu poolest piiranguid ei ole, tekst võib olla nö seinast seina, mis on väga kliendisõbralik. Kõik märksõnareklaamid paiknevad avalehel! See on Google jaoks palju väärtuslikum kui link, mis paikneb näiteks kolmanda astme sisulehel. Enamasti asub märksõna kataloogis veelgi sügavamal lehel. Kuid kvaliteetsed lingid omavad suurt tähtust ja neid tuleb koguda. Kui koduleht on otsingumootori sõbralik, aga otsingutulemuste järjestuses ei mahu esikümne hulka, siis on see ainus võimalus. 

Clipit5 on esimene sedalaadne kataloog Eestis, mis pakub tasuta märksõnareklaami. "Märksõnad Clipit5 kataloogi avalehel parandavad teie kodulehe positsiooni otsingutulemuste järjestuses" märgib veebileht.

Kasutage ära kõik võimalused ja lisage märksõnad ka Clipit5 kataloogi esilehele. Kataloog: Tasuta reklaam internetis | Clipit5

Bookmark and Share

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar