13. jaan Uus ärinimi: Internetiturundus

Tasuta turundus ja internetiturunduse kodulehe omanik muutis ärinime.Internetiturunduse kodulehe Tasuta turundus ja internetiturunduse esindaja Net Conference kannab tänasest uut ärinime Internetiturundus OÜ. Ärinime vahetus on tingitud ettevõtte teenuste laienemisest turul.

 

„Eelmise aasta alguses avasime turunduse kodulehe, mistõttu senine infosüsteemi-keskne ärinimi vajas ühildamist,“ lausus Internetiturunduse juhatuse liige Margus Veisveer. "Uue nimega tahab turunduse valdkonda panustav ettevõte rõhutada interneti valdkonna teenuseid, millel on kodulehe domeeniga sarnanev tunnus ja mis tegutseb ka veebipõhiste infosüsteemide vallas Eestis ja väljaspool riikides."

 

Uus ärinimi kehtib alates 13. jaanuarist 2011.a. Ettevõtte muud andmed jäävad samaks. Ärinime muutus ei mõjuta kehtivaid lepinguid klientide ja koostööpartneritega ega nõua seega klientide ja partnerite poolt tegevusi. Net Conference OÜ nimel sõlmitud lepingute ja kohustuste täitmine jätkub edaspidi Internetiturundus OÜ nime all.Bookmark and Share

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar