17. juuni 24-tunniga 12 märksõna Google Top 10-s

Tasuta turunduse ja internetiturundus ühe põnevaima otsingumootoritele optimeerimise projekti juures tuli arvesse võtta üle 30 märksõna ja nüüd saame avaldada tulemused. Kliendi veebilehe avaldamise teisel päeval jõudis Google otsingumootori esikümnesse 12 märksõna.


Tegemist on Autojuhi ametikoolitus ja autojuhi täiendkoolitus Rolla  koolituskeskuse uue veebilehega ja lisame siinkohal märksõnad ja positsioonid Google otsingutulemuses (hetke postituse, 17.06 seisuga).

Märksõna - koht Google otsingutulemuses

Autojuhi Ametikoolitus - 8

Ametikoolitus - 11 ja 12

Autojuhi täiendkoolitus - 3 ja 4

Täiendkoolitus - 38

Autojuhtide ametikoolitus - 8

Autojuhtide täiendkoolitus - 3

Autojuhi - 29

Autojuhtide - 87

Veoautojuhi ametikoolitus - 9

Veoautojuhi täiendkoolitus - 4 ja 5

Veoautojuhi - 58 

Bussijuhi - 7

Bussijuhi Ametikoolitus - 4 ja 5

Bussijuhi täiendkoolitus - 1 ja 2

Taksojuhi ametikoolitus - 6

Taksojuhi täiendkoolitus - 1 ja 2

Taksojuhi - 26

Autojuhi tööaeg - 10

Autojuhi töö ja puhkeaeg - 43

Sõidumeeriku kasutamine - 50

Tõend tegevuste kohta - 23

Autojuhi kutsetunnistus - 9

Autojuhi blogi - 1


Märksõna fraas "Sõidumeeriku kasutamine" suhtes olid suuremad ootused, kuid tuli arvestada, et selle märksõna peale käib tihe rebimine. Ent kindlasti on võimalik positsiooni parandada. Meeldivaks üllatuseks oli märksõna "bussijuhi" (pildil alt neljas link) abil jõuda Top 10 hulka. Bussijuhi võtmesõnale sai panustatud, aga 7. kohta kohe alguses - ei julgenud küll loota.


Otsi Googlest

Autojuhi ametikoolitus ja autojuhi täiendkoolitus Rolla koolituskeskusese uus koduleht on internetis avalik alles teist päeva ja võib öelda - kõik on alles ees.


Kodulehe tegemisel on vajalik kohe alguses arvestada otsingumootoriturundusega.  Selleks tuleb kaasata nn internetiturunduse arhitekt, kes koostab vajaliku projekti ning  tehakse ära otsingumootoritele optimeerimine. Siis edasine positsiooni parandamine ning kindlustamine on vaid aja küsimus.

Kui teil on küsimusi internetiturunduse arhitektile, siis kirjutage kontaktil

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar