01. nov Google kukutab backlink´ide ostjad

Mõned SEO pakkujad väidavad, et teil ei vaja kodulehe otsingumootorite optimeerimist, vaid ostke nendelt backlingid ja te olete Google Top 10-s.


Küllap olete saanud e-maile, kus pakutakse mõnekümne dollari eest sadu ja tihti tuhandeid backlinke. Pakkumine on lihtsalt nii hea. Kas te suudate vastu panna?

submit site backlinks

"Mõelda vaid! 700 000 linki ja maksab vaid 500 krooni!"


Mitte mingil juhul ärge ostke nn sisestamise teenust, sest Google karistab seda penaltiga. Karistuseks kukutab Google teie kodulehe. Teie koduleht pannakse pikaks ajaks istuma tagumisele pingile. Et e-pood lõpetata, on vaja vaid 500 krooni.

Esimesega võrreldes tundub järgmine lausa heategija, kes väidab, et nemad sisestavad linke käsitsi, seega on nende teenus Google sõbralik. !?!

submit link PR9 site backlinks

"Kes ei tahaks saada linki PR9 saidil?"


Kui backlink püsib üleval 12 kuud, siis esimeste 3 kuud tundub kui petmine, kas pole?

Aga seejuures valetatakse, et te ei vaja otsingumootoritele optimeerimist, sest te jõuate kõrgele kohale linkide abil.  Omamoodi on jutus tõtera sees, sest linke läheb ikka vaja kõrge koha kindlustamiseks.

Teile ei räägita seda, mida Google peab oluliseks


Kuivõrd nende kliendid ei ole kodulehti otsingumootoritele optimeerinud, siis kahtlemata leidub ka neid, kes väidavad et teenus oli kasulik.

Teenuse pakkuja ei räägi, et niipea kui teie konkurent optimeerib oma kodulehe, paneb Google selle teie lehest otsingutulemuste lehel kõrgemale kohale, olgu teil backlinke kui palju tahes. Teie koduleht langeb allapoole iga kord, kui  lisatakse uus optimeeritud koduleht. Otsingumootoritele optimeeritud koduleht võetakse Google poolt vastu kahel käel.

Google on korduvalt rõhutanud, et tähtis on sisu. "Sisu on kuningas!"  Google eesmärk on pakkuda otsijale kvaliteetset tulemust.

Backlingid ei ole kodulehe sisu.


Seetõttu saavad optimeeritud lehed alati jala ukse vahele, edestavad kõiki  optimeerimata lehti.

Pildil: näiteks 9. koht ja 110 linki, kuid 10. koht omab koguni 6060 linki!

Kuid kõrgeid kohti on piiratud arv, vaid kümme esimest.

Üksnes backlinkidele lootmine on justkui SEO sprint, jõud saab läbi esimese 100 meetriga. SEO turundus on maraton ja absoluutselt vajalik püsitegevus, millega tuleb tegeleda iga päev.

Igal juhul tuleb koguda backlinke järjepidevalt, kuid sisestamise teenust kartke nagu tuld!


  • Ei ole mitte mingit vajadust koguda 700 000 või isegi 1000 backlinki. Sisestamise teenus on teie e-poe kindel enesetapp.
  • Otsingumootorid leiavad teie kodulehe üles. Piisab kui te olete linkinud ühes kohas ja Google indekseerib teie lehe. Edasi korjab teid üles Yahoo, MSN, Ask jpt
Esimese kolme ostingumootori käes on sisuliselt kogu internet.

Tippu jõudmiseks piisab paarist kvaliteetsest backlingist, kuid tipus püsimiseks on otsingumootoritele optimeerimine elu küsimus! 

Meie klientidel on vaid mõned lingid. Kuid nad on tipus. Ka meil ei ole palju linke, kuid püsime kõrgel kohal. Miks?!

Kui teil on backlingid, aga koduleht ei ole optimeeritud, siis te ei vaja uusi linke, vaid otsingumootoritele optimeerimist.


Bookmark and Share

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar