13. sept Google Top 1000 websites Ad Planner

Google Top 1000 websites Ad Planner nimekirja esikoht ei ole üllatav,  aga  müts maha kõigi top 3 ees! Iseäranis siiski top 1 ees,  mis edestab teisi Google Top 1000 websites nimekirja jõudnuid veebilehti mäekõrguselt.


Google top 1000 websites Ad Planner nimekirja tipus võidutseb sotsiaalvõrgustik Facebook.

google top 1000 websites ad planner
Kuid Facebook´i kandadel järgneb kohe portaal Yahoo.com. Need 2 tegijat on  kahtlemata klass omaette. Seejärel on pikk vahe tühja maad enne, kui tuleb selline gigant nagu seda on YouTube.

the 1000 most visited sites on the web top 3

Facebook´i ülekaal on eriti võimas lehevaatamiste poolest (page views), mis teeb ühtekokku 630 miljardit lehevaatamist! Uskumatud numbrid.

Eestis on jõuvahekorrad siiski teised kui maailmas tervikuna, millest oleme ka varem kirjutanud, et  Yahoo paikneb 12. kohal kasutuse poolest, kuid YouTube edestab Facebook´i. Samas on see väga kõva sõna!

Tulles tagasi Google top 1000 websites pingerea juurde, siis võibolla vähem on neid, kes otsivad neljandalt kohalt Live.com. Järgneb Wikipedia 5. kohal. Msn.com 6. koht. Seejärel tuntud gigant Microsoft seitsmes. Twitter 15. koht. Amazon on esimene e-pood ja paikneb 18. kohal, kusjuures e-bay  on veelgi kaugemal, 23. koht. Suurim fotoportaal on Flickr, positsioon 29. koht. Kuid nende kannul järgneb kohe Photobucket. Ja nüüd esimene uudistekanal BBC 37. koht! Kuid samal ajal CNN paikneb alles 64. kohal! Orkut on paremusjärjestuselt teine sotsiaalvõrgustik ning paikneb 38. kohal ning võrreldes Facebook´iga vahe lehevaatamiste poolest 100 kordne; Orkutil lehevaatamisi vaid 5,8 miljardit kui Facebookil samal ajal 630 miljardit. Orkut.com br´l läheb paremini, page view arv 70 miljardit.

Kuid Google ise puudub Google top 1000 websites nimekirjast nähtavasti konkurentsi tõttu. Kuid Google positsioon internetis on tegelikult väga hea. Seda saate vaadata Alexa Top 500 Global Sites paremusjärjestusest, milles kirjutasime ka artiklis Alexa Top Sites in Estonia.

Google Top 1000 websites Ad Planner

Bookmark and Share

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar