22. nov Kuidas saada Googles enam tulemusi?

Google seab kodulehe optimeerimisele uue, kõrgeima taseme.Kuidas saada Googles enam tulemusi?

 

Google asetas SEO "lati" veel kõrgemale. Konkurentsis püsimiseks tuleb saada Google otsingutulemuste seitsme esimese hulka. Mõne kuu eest piisas nähtavuseks veel sellest, kui teie koduleht paiknes top 10 seas. 


Kui Google arvab, et mõne kodulehe teave on teile kõige kasulikum mida te tõenäoliselt otsite, siis lisatakse esikoha otsingutulemusele veel 1 kuni 3 tulemust. Mõte on aidata teil oluline ehk relevantne ning vajalik teave kiiresti üles leida.


four relevant results compacted snippetsSee seab kodulehe optimeerimisele uue, kõrgeima taseme. Kui varem oli otsingumootoritele optimeerimise eesmärk jõuda kodulehe märksõnadega esimeseks, siis nüüd on  kodulehel tipptasemel SEO turundus kui sellest näidatakse esimesed 4 tulemust. Kõige olulisemad, relevantsed tulemused.

 


neli relevantne otsingutulemus kompaktne väljavõte


Pildil: Tasuta turunduse ja internetiturunduse kliendi kodulehe positsiooon on kindlustatud. Kliendil on Google otsingutulemuse järjestuses 4 esimest kohta.


Kui varem oli küsimus selles, kuidas saada Google otsingutulemuste esikümnesse,  siis nüüd võiks küsida, kuidas saada Google otsingutulemuste seitsme hulka? Aga kui te olete juba esimene, siis on aeg küsida, kuidas saada Google otsingutulemustes 4 esimest kohta? 


Lisaks lugemist:

Tasuta turunduse klient lööb laineid Googles

Showing more results from domain

Võtab sõnatuksBookmark and Share

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar